creatieve workshops

Masker Kat en Hond met papieren zakken 5+

MASKER KAT EN HOND MET PAPIEREN ZAKKEN 5+

Als kind vind je het geweldig om je te transformeren in een dier. Je trekt je even niks aan van de menselijke wereld: je mag knorren, blaffen, miauwen, of plots kan je heel hard rennen, vliegen, slingeren, onder de grond kruipen… Houd je ook nog eens van knutselen, dan komt de Raaf naar je toe om samen dierenmaskers te maken. Word jij een gekke kat of eerder een moedige hond?

Voor wie is Masker Kat en Hond geschikt?

Vanaf 5 jaar kan je al meedoen, maar ook tieners en volwassenen vinden deze creatieve workshop leuk. Bij een grote groep kinderen brengt de Raaf een eigen medewerker mee of voorzie je zelf iemand om mee te helpen. En heb je een creatief wonder in huis met iets ‘extra’ door een beperking, ASS of een andere bijzonderheid? Vertel het maar, want de Raaf houdt rekening met (soms te veel) prikkels en voorkeuren.

JA, IK WIL MEER INFO OVER DEZE WORKSHOP

Gebruikte technieken

  • patroon masker overtekenen
  • kleuren
  • stempelen
  • knippen
  • plakken
  • prikken
  • nieten
  • ponsen
  • versieren…

Leef je maar uit op het papier.
nb: Ben je met een kleinere groep, dan hameren we ook nog met slagletters een naamplaatje in metaal. De hond en poes op de foto heten Honda en Wonda.
nb2: Werk je met een kleurenthema dan kan je ook dit STIPPELMASKER in een bepaalde kleur boeken.

Gebruikte recyclagematerialen:

  • papieren zakken (kop)
  • viltresten (oren)
  • papierresten (ogen)
  • restjes pluche (vlekjes)
  • metaalstalen (naamplaatjes)
  • leder (oren en halsbanden)

Wat is er nodig in jouw ruimte?

Jij voorziet enkel een hele grote tafel, stoelen en een stopcontact, dan komt alles goed.

Zijn er nog leuke Dierenworkshops?

JA, IK WIL MEER ZIEN VAN HET THEMA BEESTJES EN MONSTERS 

WIE IS DE RAAF?

Ik ben Goele en met mijn kleinschalige atelier De Blauwe Raaf bedenk en organiseer ik kleurrijke en soms knotsgekke knutselworkshops, vooral met restmateriaal. Je kan mij boeken voor je school, bib, jeugddienst, je verjaardagsfeest, teambuilding, straatfeest, WZC of bedrijfsevenement. Alle knutselfans krijgen evenveel aandacht en gaan met een tof kunstwerkje of stukje speelgoed naar huis.

WAAROM JIJ DE RAAF WIL UITNODIGEN

  • We gebruiken zo veel mogelijk recyclagematerialen. Dat is goed voor de planeet én voor je budget.
  • Samen knutselen is supergezellig, en intussen ontwikkel jij je motorische vaardigheden.
  • Je werkt ook aan je zelfvertrouwen en creativiteit.
  • De Raaf denkt met je mee en luistert naar jouw wensen: na je telefoontje of mail volgen er snel enkele voorstellen en een offerte.
  • De Raaf zorgt voor het hele concept, het materiaal, de tafelbekleding en ruimt alles netjes op. Handig toch?

PRIMA BETAALBAAR                                                            LAAT DE RAAF JE TERUGBELLEN

 

Jullie – soms keffende en dan weer luid miauwende – Raaf

Share: