creatieve workshops

Raamhanger knutselen met papier

Raamhanger knutselen

RAAMHANGER KNUTSELEN MET PAPIER

In deze papierworkshop ontwerp jij je eigen raamhanger. Hoe mooi als je hanger in de zon of voor een lamp ronddraait en kleurige reflecties rondstrooit! Je kunstwerkje kan niet mislukken en je beleeft niet alleen uren pret aan het bekijken maar ook aan het knutselen zelf. Lekker focussen, heerlijk om te doen!

Weetjes over deze workshop

Voor dit knutselatelier heb je wat fijne motoriek nodig om stukjes uit je gevouwen papier te knippen, dat kan jij vanaf 8 jaar ongeveer. Nemen je ouders of andere volwassenen deel aan de workshop? Dan krijg jij hulp en kan je al meedoen vanaf 5 jaar. Op deze leeftijd kan je al plakken en de kralen, knopen en sleutels rijgen aan je lint boven- en onderaan. Heel leuk om te doen!

Voor welke gelegenheid kan je de workshop boeken?

  1. voor familie- of verjaardagsfeestjes (je mag er meerdere maken)
  2. als inloopatelier
  3. bij je jeugddienst
  4. op Kinderkunstendag
  5. voor een knutseldag als er een leerkracht uitvalt
  6. op je evenement in een knutselhoek
  7. op je winterfeest
  8. in je woonzorgcentrum…

JA, IK WIL MEER INFO OVER DEZE WORKSHOP

Wie is de Raaf eigenlijk?

De Raaf is de bedenker, inspirator en inrichter van té gekke knutselworkshops. De Raaf komt naar je toe op school, naar je verjaardagsfeest of een bedrijfsevent om alle knutselfans (groot en klein) te verwennen met een onvergetelijk crea moment.

Waarom jij De Raaf wil uitnodigen

  • We knutselen zo veel mogelijk met recyclagematerialen. Leuk, fijn voor de planeet én goed voor de portemonnee.
  • Knutselen is niet alleen leuk, maar ook heel leerzaam. Je fijne motoriek, zelfvertrouwen en creativiteit krijgen een stevige boost!
  • Knutselen is gezellig en werkt verbindend over de generaties heen.
  • De Raaf zorgt voor de organisatie, het materiaal, de tafelbekleding en de opruim. Handig toch?

PRIMA BETAALBAAR                                                            LAAT DE RAAF JE TERUGBELLEN

 

Jullie Raaf, vrolijk meebengelend aan het raam